Android

Fillon prodhimi i Galaxy S8

Android

Fillon prodhimi i Galaxy S8

16.10.2016
Android

Samsung humbet 5.4 miliard dollarë

Android

Samsung humbet 5.4 miliard dollarë

15.10.2016
Android

Huawei pritet të lançojë një smart-watch dhe Honor 6X në 18 Tetor

Android

Huawei pritet të lançojë një smart-watch dhe Honor 6X në 18 Tetor

13.10.2016
Android

Google Pixel vjen në Android 7.1

Android

Google Pixel vjen në Android 7.1

13.10.2016
Android

Vlera e Samsung bie me 17 miliardë dollarë

Android

Vlera e Samsung bie me 17 miliardë dollarë

12.10.2016

video

Android

Del në shitje telefoni Lyf Flame 7S - Çmim minimal

Android

Del në shitje telefoni Lyf Flame 7S - Çmim minimal

10.10.2016
TABLETS

Asus prezanton tabletin e ri

TABLETS

Asus prezanton tabletin e ri

10.10.2016
Android

Samsung ndalon prodhimin e Note 7

Android

Samsung ndalon prodhimin e Note 7

10.10.2016
Tech & Gadgets

Njihuni me të vetmin...“OnePlus 4”

Tech & Gadgets

Njihuni me të vetmin...“OnePlus 4”

09.10.2016
TABLETS

Wacom lançon tabletin MobileStudio Pro

TABLETS

Wacom lançon super tabletin MobileStudio Pro

09.10.2016
Kamera

Kodak së shpejti me një super telefon

Kamera

Kodak së shpejti me një super telefon

07.10.2016
Tech & Gadgets

Televizorët më të shtrenjtë të të gjitha kohërave

Tech & Gadgets

Televizorët më të shtrenjtë të të gjitha kohërave

07.10.2016
Android

Në shitje super Sony Xperia XZ

Android

Në shitje super Sony Xperia XZ

07.10.2016
iOS

Apple prezanton anëtarin e ri të familjes “Pro” të iPad, modelin 7.9 inç

iOS

Apple prezanton anëtarin e ri të familjes “Pro” të iPad, modelin 7.9 inç

06.10.2016
iOS

Shpërthen një tjetër iPhone 7

iOS

Shpërthen një tjetër iPhone 7

05.10.2016
iOS

iPhone 7 ka një problem

iOS

iPhone 7 ka një problem

04.10.2016
Android

Zbulohen detajet e telefonit të ri të Google

Android

Zbulohen detajet e telefonit të ri të Google

04.10.2016
Android

Play Store tashmë edhe në Android Wear

Android

Play Store tashmë edhe në Android Wear

03.10.2016
Phones

Zbulohen pamjet brenda qendrës së të dhënave të Facebook

Phones

Zbulohen pamjet brenda qendrës së të dhënave të Facebook

03.10.2016
Tech & Gadgets

Seri e re telefonash ‘Ocean’ po ndërtohet nga HTC

Tech & Gadgets

Seri e re telefonash ‘Ocean’ po ndërtohet nga HTC

02.10.2016
Android

"Mi5S” sfidon “iPhone 7”

Android

"Mi5S” sfidon “iPhone 7”

02.10.2016